Sháníme prostředky na cestu do newyorské Carnegie Hall, kam jsme byly pozvány k účasti na koncertu Music for Women’s Voices. Pomozte nám poslat českou hudbu do New Yorku!

Proč potřebujeme pomoc

Jsme amatérský sbor a to znamená, že z koncertů nemáme honoráře a peníze jimi vydělané investujeme do zázemí (zkoušíme ve třídě gymnázia v Praze v Jindřišské) a šetříme na cesty do zahraničí. Většina z nás již na plný úvazek pracuje a má rodiny s dětmi.

Před nějakým časem nás po zhlédnutí videa na Facebooku oslovila renomovaná umělecká agentura Distinguished Concerts International New York, která spolupracuje s předními umělci v oblasti vážné hudby, zda bychom se chtěly v dubnu 2020 zúčastnit koncertu pod názvem „Music for Women’s Voices“ v Carnegie Hall!

Na Hithitu si můžete vybrat z odměn, které jsme pro vás připravili: http://bit.ly/Hithit_CancionetaDoNewYorku

A co z toho

Ač se sboru věnujeme jen na amatérské úrovni, je pro většinu z nás neodmyslitelnou součástí našich životů už desítky let. Jako sbor Cancioneta Praga jsme vystupovaly již na několika krásných místech, podívaly jsme se do Jihoafrické republiky, několikrát do Německa, zpívaly na turné s Chinaski nebo třeba s Petrem Bende. Ovšem nabídka na vystoupení v Carnegie Hall přichází jen jednou za život a my bychom byly jedním z hrstky českých hudebních těles, který by se do legendární Carnegie Hall dostal a vystoupil!

Kolik to bude stát

Rozpočet pro celý náš sbor, klavíristku a sbormistra činí více než hrozivý milion korun. Nějaké peníze máme jako sbor ušetřené z vánočních koncertů, značnou část také budeme hradit my samy a snažíme se získat grant. Bohužel, pořád nám nějaké peníze chybí a tak jsme se rozhodly, že zkusíme štěstí tady na HitHitu a poprosíme vás o pomoc.

Pomozte nám splnit si obrovský sen postavit se na tak neuvěřitelné pódium a pošlete českou sborovou hudbu do New Yorku!