Míříme do newyorké Carnegie Hall

Pěvecký sbor

V říjnu jsme na crowdfundingové platformě Hit Hit spustili – nyní již úspěšně vybranou – kampaň, od které jsme si slibovali vybrat prostředky na naši cestu do newyorské Carnegie Hall.

Díky kampani máme jisté, že do Carnegie Hall pojedeme. Ovšem každý z členů sboru musí zaplatit 15 000 korun, abychom zaplatili všechny náklady.

Proto budeme rádi za jakýkoliv sponzorský dar, který nám pomůže zaplatit odměny na Hit Hitu a následně sníží náklady na celou cestu.

Za dar umíme vystavit darovací smlouvu a jako proti plnění domluvit koncert.

Celá kampaň na Hit Hitu předčila naše očekávání a my jsme místo plánovaných 250 000 korun vybrali 318 500 korun. Za což všem, co v nás věří a pomohli nám k našemu snu, velmi děkujeme!

A my teď díky úspěšné kampani s jistotou můžeme říct, že se v dubnu 2020 zúčastníme koncertu pod názvem „Music for Women’s Voices“, na který kam nás po zhlédnutí videa na Facebooku pozvala renomovaná umělecká agentura Distinguished Concerts International New York.

Proč potřebujeme pomoc?

Jsme amatérský sbor a to znamená, že z koncertů nemáme honoráře a peníze jimi vydělané investujeme do zázemí (zkoušíme ve třídě gymnázia v Praze v Jindřišské) a šetříme na cesty do zahraničí. Většina z nás již na plný úvazek pracuje a má rodiny s dětmi.

A co z toho?

Ač se sboru věnujeme jen na amatérské úrovni, je pro většinu z nás neodmyslitelnou součástí našich životů už desítky let. Jako sbor Cancioneta Praga jsme vystupovaly již na několika krásných místech, podívaly jsme se do Jihoafrické republiky, několikrát do Německa, zpívaly na turné s Chinaski nebo třeba s Petrem Bende.

Kolik to bude stát

Rozpočet pro celý náš sbor, klavíristku a sbormistra činí více než milion korun. Nějaké peníze máme jako sbor ušetřené z vánočních koncertů a nyní máme i peníze z Hit Hitu, ale značná část nám pořád zbývá zaplatit ze svého. Pokud byste nám chtěli pomoct, budeme rádi za jakýkoliv sponzorský dar.

Za dar umíme vystavit darovací smlouvu a jako proti plnění domluvit koncert.

Pro více informací se obraťte na Petru Martínkovou.
petra.martinkova@cancionetapraga.cz
+420 723 828 830