Koncert v newyorské Carnegie Hall 2021

Pěvecký sbor

Koncert v newyorské Carnegie Hall 2021

🇨🇿 Jak jsme vás již informovali před pár týdny, náš letošní koncert v newyorské Carnegie Hall byl kvůli okolnostem okolo COVID-19 zrušen. My jsme ale nezaháleli a s agenturou jsme velmi intenzivně komunikovali a přinášíme dobré zprávy.

O zájezd do New Yorku nepřijdeme. Úplné informace ještě prozradit nemůžeme, ale víme, že v roce 2021 se do koncertní síně Carnegie Hall určitě podíváme. Zájezd velmi pravděpodobně proběhne na jaře 2021. Co můžeme prozradit je, že se mění koncert, kterého se zúčastníme a s ním tedy i repertoár. Více informací s vámi budeme sdílet hned, jakmile je bude možné sdílet s veřejností.

Děkujeme za pochopení a za to, že jste s námi!

🇬🇧 As we informed you a few weeks ago, our concert at Carnegie Hall in New York this year was canceled due to circumstances surrounding COVID-19. But we were not idle and we communicated very intensively with the agency and we bring good news.

We will not miss our trip to New York..We can’t reveal the full information yet, but we know that in 2021 we will definitely visit the Carnegie Hall concert hall. The tour will most likely take place in the spring of 2021. What we can tell is that the concert we are attending and with it the repertoire is changing. We will share more information with you as soon as it can be shared with the public.

Thank you for your understanding and for being with us!